Susipažinkite su kelionių vadovais

Simonas Teškevičius

Keliavimas yra ne tik neįkainojami įspūdžiai, tačiau ir pažinimas. Keliavimas kiekvieną ugdo kaip asmenybę, atveria naujas perspektyvas, plečia pasaulėvaizdį bei kuria bendrą pasaulio suvokimą. Kelionėse patirtuose nuotykiuose, potyriuose ir vis besikeičiančiose situacijose kiekvieną kartą save atrandame iš naujo ir dėl to tampame universalesni. Būtent šios priežastys mane skatina keliauti ir ieškoti unikalių maršrutų, leidžiančių kiek įmanoma labiau priartėti prie įvairių šalių, kultūrų bei vis dar žmogaus nepaliestos natūralios gamtos paminklų.

Žygimantas Buržinskas

Kelionės yra ne tik aplinkinio pasaulio pažinimo džiaugsmas, bet ir savęs patikrinimas. Geriausia kelionė man – tai ieškojimai, pažinimas ir nuotykiai. Keliauti mėgstu dėl daugybės priežasčių – kartais ypač vertinga kelione gali tapti savojo krašto pažinimas, o kartais – naujų žinių susirinkimas kelionės metu. Kelionėse ypač svarbu gera kompanija, susikalbėjimas, vienas kito supratimas ir gera nuotaika. Net ir kelionėje iškilę įvairūs iššūkiai gali tapti vertinga patirtimi ir geru atsiminimu visam gyvenimui.

Margarita Ivasko

Viena didžiausių mano aistrų – parodyti kitiems tai, kas inspiruoja mane Sicilijoje.

Gyvenu Sicilijoje aštuonerius metus. Dažnai kartoju, jog šią salą galima mylėti arba nekęsti, bet vieną kartą įsimylėjęs, nebegali išsiskirti. Taip nutiko ir man. Yra kelios priežastys, tvirtai laikančios mane jos glėby: užburianti gamta, sezoninis šviežias maistas ir niekad nesibaigiantys atradimai. Stebiuosi, jog tiek metų gyvenant Sirakūzų provincijoje, nuolat atrandu naujas vietas žygiams, naujus skonius ir tradicijas. Visos salos pažinimui neužtektų vieno gyvenimo ir tai labai įkvepia!

Mykolas Vadišis

Esu Mykolas Vadišis – žurnalistas ir kelionių vadovas. Kelias tik dėl kelio man jau senokai prarado prasmę, todėl kelionėse nuolat ieškau vietos, kurią ilgainiui galėčiau paversti savo antrais ar trečiais namais. Kelionėje mėgstu prisijaukinti vietą taip, kad ji taptų mano komforto zona. Tikiu, kad tik tada ją visomis spalvomis galiu atskleisti savo naujiems bendrakeleiviams. Kaip žurnalistas nuolat ieškau naujų istorijų, domiuosi šalies tradicijomis, politika, ekonomika, socialinėmis problemomis. Kaip kelionių vadovas kiekvienoje šalyje stengiuosi atrasti tai, kas galėtų patikti visiems, kas unikalu ir dar nenutrypta masinio turizmo.

Man kelionėse labai svarbus balansas tarp aktyvaus laisvalaikio ir pasyvaus, balansas tarp žmonių, kvapų ir garsų gausos bei tylaus vandenyno, čirškiančių džiunglių ar bekraštės dykumos, balansas tarp komforto ir egzotiškų nuotykių, balansas tarp turistiškų „būtinų“ pamatyti vietų ir paprastų žmonių namų, kur verda tikras gyvenimas.

Ingrida Meškinytė

Sakoma, kad kelionė yra vienintelis dalykas, kurį pirkdami mes tampame turtingesniais! Keliauti – tai reiškia pažinti labiau save, plėsti pasaulėžiūrą bei tapti iš esmės kitokiu žmogumi, kuris neša laisvės pojūčio žinutę.
Iš kiekvienos kelionės stengiuosi pasiimti viską, ką tik duoda kiekviena diena. Vertinu visas akimirkas, net jeigu ir būna sunku, nes sunkumai augina mus kaip asmenybes.
Visada siekiu, kad drauge keliaujantys žmonės nestokotų geros nuotaikos ir šypsenos, o puiki kelionė man – kai keliaujantys žmonės sukuria nenutrūkstamą ryšį tarpusavyje.
Esu gamtininkė bei ornitologė, todėl kelionių prioritetas yra laukinės gamtos pažinimas.

Aušrelė Savukynė

Jau daugiau nei dešimt metų padedu kitiems atgauti gyvybingumą, džiaugsmą ir pasitikėjimą. Konsultuodama žmones, naudoju tuos metodus ir technikas, kuriuos išbandžiau pati ir kurių veiksmingumą patvirtino mano klientai. Tai emocinės laisvės technikos, holistinės sveikatos ir mitybos principai, sąmoningo gyvenimo kūrimo metodai. Kad ir kokia krizė ištiktų, sau ir kitiems primenu: „Esame savo gyvenimo šeimininkai. Emocinė laisvė yra tiesiausias kelias į sėkmę. Išsivadavus iš slopinančių emocijų, atsiveria naujos galimybės.

Manau, kad pats svarbiausias ir į sėkmę vedantis principas – atsakomybės už savo gyvenimą prisiėmimas. Iš įpratimo, iš tėvų pavyzdžių, iš tingulio galime laukti, kol kas nors ateis, išspręs, padarys…

Tačiau kas iš tiesų yra mūsų gyvenimo šeimininkai? Kas turi spręsti mūsų iššūkius, siekti mūsų tikslų, džiaugtis mūsų kasdienybe? Ir kada verta pradėti tai daryti?

Turite atsakymus? Džiaugiuosi! Telieka nuo žinojimo pereiti prie veiksmo ir susigrąžinti tai, į ką turime prigimtinę teisę – gyvenimą su džiaugsmu!

Kartu su Emocinės laisvės technikom tai pasiekti lengviau!

Mintautas Grigas

Kelionėse yra svarbu palikti vietos netikėtumams, nesuplanuoti visko iki smulkmenų. Kiekvienos sėkmingos kelionės ingredientai yra paprasti: naujas maistas, netikėti pokalbiai su vietiniais ir žinoma geras ryšys tarp keliautojų. Turbūt labiausiai pasisekusi kelionė yra ta, po kurios keliautojai tampa kaip viena šeima.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Plačiau privatumo politikoje.

Please leave this field empty.