Margarita Ivasko

Kelionė man yra savotiška laisvės išraiška. Esu žmogus, negalintis išsėdėti vienoje vietoje. Manau, taip yra dėl to, jog kelionėje pasikeičia laiko tėkmė, išeinama iš kultūrinių ir socialinių rėmų, pasikeičia rutina ir dienotvarkė. Keliaujant atsiveria nauja suvokimo perspektyva bei gebėjimas matyti iš šalies. Taip pat kelionės mane moko kantrybės, nuolankumo, meilės.

Kelionėse pirmiausia visuomet ieškau gamtos. Kaip ten auga medžiai, kuo kvepia gėlės, kokios spalvos kalnai. Gamtos pažinimas ir patyrimas man suteikia daugiausia laimės. Tačiau taip pat dievinu ir viską ragauti! Maistas – mano aistra. Visuomet pasidomiu, kaip auginami vietiniai produktai ir kaip gaminami tradiciniai patiekalai.

Kelionėse ypatingai svarbu mano pačios ir keliautojų smalsumas, tolerancija, atsipalaidavimas. Taip pat svarbu kuo mažiau neigiamai paveikti aplinką ir paremti vietos bendruomenes, todėl gera kelionė man yra atsakingas keliavimas gamtinėse teritorijose, skatinantis aplinkos apsaugą ir prisidedantis prie vietinių žmonių gerovės. Ir geriau pėsčiomis!